Svatební salon Praha, svatební šaty Svatební Lux - svatební a společenské šaty, doplňky a dekorace. Nabízíme jedinečné modely svatebních šatůz vlastních kolekcí, které nenajdete nikde jinde. Máme opravdu skvělé ceny za luxusní zboží!
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. E-shop
  3. Jak objednat šaty?
Jak objednat šaty?

Vyberte si jakékoli ze svatebních či společenských šatů. Změřte se své míry a ty nám napište do objednávky. My zkontrolujeme, zda jste vybrala tu nejlepší možnou velikost. Délku vždy přizpůsobíme vaší výšce.

Po obdržení zálohy 50 % začneme šaty šít. Termín výroby a dodání do 3 měsíců (ale obvykle 6-8 týdny). Vyčkejte než vaše šaty dokončíme. Šaty vám pošleme kamkoliv v ČR i na Slovensko. Nemusíte se obávat! Máte garanci.

Jak se změřit do šatů, aby perfektně seděly?

Správné a přesné měření je základem pro to, aby vám šaty dokonale seděly. Zatímco u některých šatů drobné nepřesnosti vyřeší šněrovačka, u šatů se zipem nebo knoflíčky je potřeba měřit opravdu precizně.

V první řadě si vezměte někoho na pomoc – v žádném případě se neměřte sama, protože se může snadno stát, že nebudete mít krejčovský metr vodorovně a dostanete nepřesné výsledky.

Ve všech našich šatech jsou všité košíčky – podprsenka do nich tedy nebude zapotřebí. S tím počítejte i během měření. Pokud jste stydlivější povahy a nechcete se při měření ukazovat “nahoře bez”, sáhněte po podprsence bez vycpávek.

PRSA

Při měření obvodu prsou dejte pozor na to, že vás pomocník opravdu měří v nejširším místě prsou. Dále je důležité mít metr vodorovně, tedy ve stejné výšce přes prsa i přes záda. Metr by měl být těsně na tělo, mírně utažený, protože i šaty chcete mít obepínající a ne volné.

PAS

Pas se měří v nejužším místě – přibližně 4 centimetry nad pupíkem. Metr v pase opět trochu stáhněte a pokud budete mít šaty se šněrovačkou, můžete stáhnout ještě více.

BOKY

Boky měřte přes zadek, v nejširším místě – v tom často nevěsty chybují. U šatů s volnou sukní nehrají boky velkou roli, proto menší odchylka v měření nevadí. Pokud vyberete šaty s obepínající sukní, měřte přesně a metr mějte těsně na tělo.

Délka od podpaží na zem

Tuto míru potřebujeme k tomu, abychom mohli šaty ušít přesně na vaši výšku. Měřte ji podél těla, od podpaží až na zem a co je důležité – s podpatkem. Pokud svatební botky ještě nemáte a budete je kupovat až se šaty (což je rozhodně lepší), přičtěte ke své délce minimální délku podpatku, který si chcete vzít. 

Vyberte velikost podle tabulky:

Napište míry do poznámek při objednávce a my zkontrolujeme, že jste opravdu vybrala tu nejlepší velikost.

Zašlete nám svou objednávku, ve které uveďte: číslo modelu, barvu, chcete šaty s vlečkou nebo bez, míry a další přání, pokud jsou. Brzy Vás budeme kontaktovat, pošleme smlouvu a fakturu.

Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat! Můžete použít kontaktní formulář nebo jakýkoli jiný vhodný způsob kontaktu