Svatební salon Praha, svatební šaty Svatební Lux - svatební a společenské šaty, doplňky a dekorace. Nabízíme jedinečné modely svatebních šatůz vlastních kolekcí, které nenajdete nikde jinde. Máme opravdu skvělé ceny za luxusní zboží!
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. E-shop
  3. Úpravy šatů zdarma
Úpravy šatů zdarma

Naše svatební a společenské šaty mají zvláštní, speciálně navržený střih. Většina šatů mají šněrování. Díky střihu a šněrování svatební a večerní šaty dokonale sedí na postavě téměř vždy.
Velmi zřídka, ale může se stát, že objednané šaty je třeba mírně upravit.
Ale nemáte se čeho bát! Naše profesionální švadlena provede všechny potřebné úpravy, aby šaty dokonale padly.

Úpravy jsou pro Vás úplně zdarma, včetně úpravy délky.
Jak to funguje? Nabízíme dvě možnosti:

1. Úprava v Praze
Vše nám nafoťte a na email napište kdy byste chtěla na úpravu přijít, domluvíme s vámi termín návštěvy. Za přibližně 3-5 dní naše švadlena šaty upraví. Samozřejmě upravené šaty si poté můžete znovu vyzkoušet a kdykoliv vyzvednout.

2. Úprava "na dálku"
Vše nám nafoťte a fotky pošlete spolu s popisem na email info@delight-wedding.cz  Napíšeme, jaké míry od vás potřebujeme změřit a se dohodneme na tom, jak bude pro vás pohodlnější poslat šaty na úpravu. Naše švadlena v Praze vše upraví a okamžitě zašleme šaty zpět.

Podmínky pro úpravu zdarma:
Úpravy včetně přepravy tam i zpět jsou pro vás zdarma
Úpravy nejsou zdarma pouze v případě, že si objednáte jinou velikost, než jsme vám doporučili. 
Žádné riziko! Budete mít perfektní šaty pro svůj hlavní den!

Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat! Můžete použít kontaktní formulář nebo jakýkoli jiný vhodný způsob kontaktu